Please select your page

Paweł Sanak
Aplikant adwokacki

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 2017 roku odbywa aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Z Kancelarią Lis i Partnerzy związany od 2016 roku.

  • Kontakt

.


Marta Czuper
Radca prawny

Absolwentka prawa i administracji na Wydziale Prawa Administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego . W latach 2010-2012 odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu, uzyskując w 2012 r. tytuł zawodowy radca prawny. Współpracuje z Kancelarią Lis i Partnerzy od 2010 r.

  • Specjalizacje

  • Kontakt

.

Zofia Urzędowska
Aplikant adwokacki

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji, Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów LL.M. na Uniwersytecie im. Fryderyka Wilhelma w Bonn ze specjalizacją w zakresie europejskiego i niemieckiego prawa pracy. W 2019 roku rozpoczęła aplikację przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończyła także Szkołę Prawa Niemieckiego na WPAE Uniwersytetu Wrocławskiego. Z kancelarią Lis i Partnerzy związana od 2019 r.

  • Kontakt

.


Rafał Hodera
Specjalista ds. windykacji i postępowań egzekucyjnych

.

Patrycja Muszyńska-Strzelec
Adwokat

Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Szkoły Prawa Amerykańskiego przy Uniwersytecie Wrocławskim. W roku 2015 r. rozpoczęła aplikację adwokacką we wrocławskiej Izbie Adwokackiej. Współpracuje z Kancelarią Lis i Partnerzy od 2016 r.

  • Specjalizacje

  • Kontakt

.


Login

Please login using your credentials recived by email when you register.


Nie pamiętasz hasła? |  Nie pamiętasz nazwy?

×

Register now


I'm a small Introtext for the Register Module, I can be set in the Backend of the Joomla WS-Register Module.  or   Login
×